Veebimänguautomaatide eelised

 

Mänguautomaatide peavõidud

Veebimänguautomaatidega Internetis mängimisel on tavakasiinos mängimisega võrreldes rohkem eeliseid kui oskate arvata.

 

Veebiautomaatide peavõidud on juba paljude mängijate unistused täitnud. Peavõidud ulatuvad pidevalt miljonitesse.

Lugege edasi »   Lugege edasi »

Menüü

Soovitatud kasiinod

1. Paf
2. Unibet
3. Betsafe
4. Maria Casino

Veebimänguautomaadid 

Muud lehed

Mänguautomaat Starburst

Kas maiustuste nimega mänguautomaat on ainulaadne? Muidugi võib see olla. Ja tegelikult see on. Kuigi see võib tunduda nii esimesel pilgul. 5 rullu ja 10 rida, see kõik on üsna tavaline, võiks isegi öelda "subpar". Kuid Starburst pakub erilist omadust. Eelkõige ei võita mitte ainult väljavõtteid samade sümbolite saamiseks vasakult paremale, vaid ka vastupidises suunas, st paremalt vasakule. Põhimõtteliselt on kõik, mida pead tegema, on saada kolme võitja sümbolit suvalises järjestikuses rullides.

Kuid see pole veel kõik. Boonusmäng Starbursti juures on tõeline kirss peal. Kui teil tekib loodil olev sümbol kõikjal reelil, siis see laieneb, et katta kogu reel, mis võimaldab teil saavutada suurepärase võidu isegi teistes mänguautomaadi ridades. Kuid see pole veel kõik. Kui olete saanud loodusliku sümboli, saab sümbolit sisaldav rea lukustatuks ja teised read uuesti keerutama - andes teile täiendavat vaba keerutamist, st veel üht võimalust suureks võitmiseks. Ainuke asi, mida peame meeles pidama, on see, et nendes erilistes vabakäsitsetes maksab Starburst välja ainult parim võidu. Õnneks tasub see joon mõlemas suunas - veel üks boonus, mida pakub mänguautomaat.

Kokkuvõttes on Starburst kindlasti väärt proovida - aga kui teil on ikka veel kahtlusi, võite proovida Starburst pesa tasuta igas kasukas. Näete, et see on tõesti eriline võlu.

Mängige kasiinos mänguautomaadil Starburst »»