Veebimänguautomaatide eelised

 

Mänguautomaatide peavõidud

Veebimänguautomaatidega Internetis mängimisel on tavakasiinos mängimisega võrreldes rohkem eeliseid kui oskate arvata.

 

Veebiautomaatide peavõidud on juba paljude mängijate unistused täitnud. Peavõidud ulatuvad pidevalt miljonitesse.

Lugege edasi »   Lugege edasi »

Menüü

Soovitatud kasiinod

1. Paf
2. Unibet
3. Betsafe
4. Maria Casino

Veebimänguautomaadid 

Muud lehed

Veebirulett ja kaardimängud

Mis teile esimesena meenub, kui kuulete sõna „kasiino”? Mänguautomaadid on mängijate lemmikud, kuid peaaegu igaühele meenub ka rulett, pokker või blackjack. Need mängud manavad ette tõelise kasiinoõhkkonna.

Veebirulett

Kasiinomäng rulett

Igas kasiinos, nii tava- kui ka veebikasiinos, on rulett. Te ei pruugi võib-olla teadagi, et sellel mängul on mitu versiooni: Prantsuse rulett, Euroopa rulett ja Ameerika rulett.

Erinevalt Euroopa versioonist on Ameerika ruletis kuni kaks rohelist välja – null ja topeltnull. Prantsuse rulett erineb Euroopa omast peamiselt panustevälja paigutuse poolest.

Pokker

Kasiinomäng pokker

Pokkerit ei mängita ainult kasiinos, vaid peaaegu kõikjal. Saate väikeste panustega mängida pokkeriklubides ja suurte võitudega garanteeritud regulaarsetel turniiridel. Lisaks tavakasiino pokkerile muutub veebipokker üha populaarsemaks, kuna seda mängides kohtute mängijatega kogu maailmast. Eesmärgiks on saada vastasest suurema väärtusega kaardikombinatsioon.

Blackjack

Kasiinomäng blackjack

Blackjack on populaarne kaardimäng kogu maailma kasiinodes. Teoreetiline eelis on mängijal, kellel on kasiinoga võrreldes matemaatiline eelis. Selleks, et mängija teeks igas mängus optimaalse otsuse, on vaja oskusi ja mitme aasta pikkust kogemust ning eksimatust Lihtne põhistrateegia on olemas ning selle strateegia austamisega peaks igaüks olema võimeline mängima krupjeega võrdset mängu. Täpsem tehnika (nt kaartide lugemine) annab mängijale krupjee ees eelise. Loomulikult kaitsevad kasiinod ennast professionaalsete mängijate eest, kasutades selleks mängu ajal erinevaid kaardipakke või kaarte pidevalt segades.

Klassikalise, ühe kaardipakiga mängu kõrval on Internetis olemas ka selle mängu muud versioonid. Populaarsed on veebiblackjacki turniirid ning veebikasiinod korraldavad neid iga päev.

Bakaraa

Bakaraa pole Euroopas eriti tuntud, kuid see kogub üha enam fänne. Mängija ülesandeks on ära arvata, kumma kaardi väärtus on suurem. Panustada saab ka viigile.