Veebimänguautomaatide eelised

 

Mänguautomaatide peavõidud

Veebimänguautomaatidega Internetis mängimisel on tavakasiinos mängimisega võrreldes rohkem eeliseid kui oskate arvata.

 

Veebiautomaatide peavõidud on juba paljude mängijate unistused täitnud. Peavõidud ulatuvad pidevalt miljonitesse.

Lugege edasi »   Lugege edasi »

Menüü

Soovitatud kasiinod

1. Paf
2. Unibet
3. Betsafe
4. Maria Casino

Veebimänguautomaadid 

Muud lehed

Vastutustundlik mängimine mänguautomaatidega

Vastutustundlik mängimine mänguautomaatidega

Hiljuti on mitmelt poolt kuulda olnud, et veebipõhised hasartmängud mõistetakse hukka. Kas kasiinod kasutavad ära mängijate hasartmängusõltuvust? Ma ei arva nii.

Inimene võib paljudest asjades sõltuvusse sattuda. Sõltuvusse võib sattuda hasartmängudest (rulett, kaardimängud, mänguautomaadid, kihlveod), alkoholist, toidust, arutimängudest, seksist, aga ka tööst. See kõik sõltub üksikisikust. Nõrgemad isikud võivad sattuda ükskõik millise sõltuvuse küüsi.

Kasiinod on olemas olnud juba sadu aastaid ning pakuvad mängijatele mänguerutust. Viimaste kümnendite jooksul on see meelelahutusvorm saanud kättesaadavaks Internetis, nn veebikasiinodes. Enamus tavamängijaid proovivad oma õnne eelmääratud eelarvega. Nad hakkavad mängima, teades, et võivad selle summa kaotada. Kuid mitte iga mängija ei kaota, paljudel õnnestub võita korralik rahasumma. Veebikasiinos mängijatel on isegi suurem võimalus, kuna panuste suhe võitudesse on palju soodsam.

Kuidas saada aru, et mänguautomaatidega mängimine pole enam meelelahutus, vaid juba sõltuvus? Inimesed teie ümber võivad sõltuvuse märke tähele panna. Nad võivad öelda, et olete mängimise tõttu hooletusse jätnud oma perekonna, sõbrad ja töö. Muudest märkidest peate ise aru saama. Olete ületanud eelarve, mille olite esialgu plaaninud mängimisse investeerida, proovite tasa teha eilset kaotust ja usute, et võidate täna kõik tagasi.

Otsige abi kohe, kui märkate mõnda neis märkidest. Veebikasiinodel on olemas vahendid, mis aitavad sõltuvusse sattunud mängijaid. Määrake oma mängijakontole isiklikud panusepiirangud. Kindlasti toetavad teid ka teie sõbrad. Võtke ühendust kogukondadega, mis toetavad hasartmängusõltuvuse ravi. Kasulikud nõuanded:

Gambling Therapy
GAMECARE
Gamblers Anonymous International