Veebimänguautomaatide eelised

 

Mänguautomaatide peavõidud

Veebimänguautomaatidega Internetis mängimisel on tavakasiinos mängimisega võrreldes rohkem eeliseid kui oskate arvata.

 

Veebiautomaatide peavõidud on juba paljude mängijate unistused täitnud. Peavõidud ulatuvad pidevalt miljonitesse.

Lugege edasi »   Lugege edasi »

Menüü

Soovitatud kasiinod

1. Paf
2. Unibet
3. Betsafe
4. Maria Casino

Veebimänguautomaadid 

Muud lehed

Muud populaarsed kasiinomängud

Lisaks mänguautomaatidele ja videomänguautomaatidele leiate veebikasiinodest palju muid kasiinomänge. Peale juba mainitud ruleti, kaardimängude ja videopokkeri saate täringut visata, kraapimiskaarte kraapida, kenoloto pileteid täita või hobuste võiduajamisel kihlvedusid sõlmida. Paljudes veebikasiinodes on ka spordikihlvedude agentuurid ning seega ei seisa miski teie teel ees, kui soovite sõlmida kihlvedu oma lemmikmeeskonna mängutulemuse peale.

Täringumängud

Kasiinomäng täringud, craps

Te võite arvata, et täringud on üks keerulisemaid mänge kasiinos, kuid reeglid on kiiresti mõistetavad ja õpitavad. Mäng on väga erutav mitte ainult mängijatele, vaid ka kõrvalseisjatele ja pealtvaatajatele. See on õnnemäng, kuid kogenumatele mängijatele meeldib ka rakendada mõnda paljudest strateegiatest. Panused pannakse nn pass-line'i taha. Esimese viskega loodavad mängijad saada summaks 7 või 11. Nende numbritega võidavad kõik. Vastupidiselt sellele on kaotuse kombinatsiooniks 2, 3 või 12. Mäng jätkub esimese viske muude kombintasioonide peale ja mängijad saavad panustada muudele variantidele.

Kraapimispiletid

Kraapimispiletid, loterii

Kraapimispilet on üle maailma väga populaarne loteriitüüp. Paljudes riikides on need saadaval ajalehekioskites ja postkontorites. Kas te aga teadsite, et kraapimispileteid saab osta ja kraapida ka veebis? Kas seda tüüpi virtuaalne loterii on usaldusväärne? Kui mängu viib läbi veebikasiino, pole teil vaja karta, et keegi mõjutab mängu tulemust. Põhimõte on sama mis trükitud kraapimispiletitel. Ainus erinevus on see, et need pole füüsiliselt paberile trükitud, vaid need on loodud mittemateriaalsel kujul arvutis. Veebiloteriide võitmismäär on klassikalisel paberkujul loteriiga võrreldes suurem.

Spordikihlveod veebis

Kihlveod veebis

Veebikihlveod koguvad maailmas üha enam populaarsust. Kihlveokontoreid külastavate inimeste arv väheneb järjest ning mängijad otsivad üha enam veebikihlveoga kaasnevat mugavust. Teil on aega läbi mõelda vihjed, läbi vaadata oma lemmikmeeskondade statistika ning sõlmida kihlvedu otse kodust või töölt.

Uusimaks menukiks on reaalajas kihlvedu. See sisaldab panuste tegemist käimasoleva mängu ajal. Tõenäosus muutub iga asenduse, võimaluse või väravaga. Saate ammuoodatud ratsavõistlust jälgida mugavalt oma elutoas ning teha panuse sõidu kestel (nt isegi oma mobiiltelefonist).